O nás Informace o společnosti Stana, s.r.o.

O společnosti

O společnosti

Firma STANA spol. s r.o. byla založena v roce 1994 několika společníky. Postupným vývojem se stala půjčovnou stavební mechanizace a nářadí, servisem a prodejnou profesionálního vybavení hlavně pro oblast stavebnictví.

Naše spolupráce začala se značkami Wacker a Partner Industrial. Požadavky našich zákazníků nasměřovaly firmu k současnému významnému obchodnímu a servisnímu zastoupení značek Husqvarna stavební stroje, Wacker Neuson, Medved, Schwamborn, Honda, Bosch a dalších.

Strategické umístění provozovny na důležité místní komunikaci v Ostravě a u dálnice D 1 zajištuje výbornou dopravní dostupnost s dalšími místy nejenom v České republice.

Realizujeme speciální stavební činnosti – řezání a jádrové vrtání železobetonových konstrukcí, frézování a broušení betonu a terasa, frézování podlah v obtížně přístupných prostorech. Disponujeme vlastní špičkovou technikou Husqvarna a Schwamborn.


  Půjčovna a servis nářadí

Půjčovna stavebních strojů v Ostravě Vám nabízí profesionální a spolehlivé stroje renomovaných značek. Servis a prodej ručního elektrického nářadí a stavební mechanizace, prodej náhradních dílů a diamantových nástrojů. Provádíme řezání železobetonu, jádrové vrtání, broušení a frézování betonu.

  Novinky
  • Balíky stavebních strojů
    Výborné ceny za komplety stavebních strojů Husqvarna. ...
  • PF 2021
    Zdravý a veselý rok 2021 Vám přeje team půjčovny, servisu a služeb....
   Kontakty
   STANA spol. s r.o.

Hlučínská 1102/69,
702 00 Ostrava Přívoz

    +420 731 779 049

   
    www.stana.cz
     Kde nás najdete
    Telefonní kontakty
STANA spol. s r.o.