Půjčovna strojů a nástrojů Ostrava

Telefon

+420 731 779 049

Email

rezervace@stana.cz

Kontakt

Alena Moricová
V půjčovně nářadí minimalizujete  své náklady

V půjčovně nářadí minimalizujete své náklady

Velkou výhodou půjčovny nářadí je možnost pronajmout si mechanizaci, nářadí a nástroje pouze po nutnou dobu práce, kterou potřebujete vykonat. Půjčovna nářadí Vám ušetří finance, protože si nebudete muset pořizovat vlastní stroje, pokud ho nepotřebujete využívat pravidelně a dlouhodobě. Půjčovna nářadí STANA spol. s r.o. v Ostravě je pro Vás vhodná také v případě, nechcete-li kupovat profesionální nářadí, ale potřebujete profesionální výkon.

Stroje z půjčovny jsou Vám ihned k dispozici, nemusíte tedy ztrácet drahocenný čas zajišťováním nářadí, které potřebujete právě teď.


V půjčovně si vyberete vše potřebné

Půjčovna nářadí v Ostravě Vám poskytne nářadí, stavební mechanizaci a příslušenství pro celou řadu stavebních prací, prací na zahradě a řadu dalších prací. Ke krátkodobému zapůjčení i dlouhodobému pronájmu u nás naleznete vibrační pěchy, vibrační desky jedno i obousměrné, příkopové válce, elektrocentrály jedno a třífázové, svařovací agregáty, ponorné vibrátory, čerpadla na vodu, stolové a rozbrušovací pily, řezače spár, bourací a vrtací kladiva, řezačky, diamantové brusky na beton, frézy na beton a asfalt, lamačky, topidla, odvlhčovače a další stroje včetně uceleného sortimentu vhodného příslušenství.


Pro zapůjčení požadujeme

  • platný občanský průkaz
  • další průkaz totožnosti
  • složení vratné kauce dle zapůjčeného stroje

Vratnou kauci lze složit bezhotovostně pomocí platební karty.

Rezervaci strojů můžete také provést na e-mailové adrese rezervace@stana.cz, termín rezervace potvrdíme obratem po doručení e-mailu a to jedním z těchto způsobů: elektronickou poštou / e-mailem / nebo v případě uvedení Vašeho čísla telefonu zprávou SMS.

  Napište nám

61276
Přepište kód
 


  Půjčovna a servis nářadí

Půjčovna stavebních strojů v Ostravě Vám nabízí profesionální a spolehlivé stroje renomovaných značek. Servis a prodej ručního elektrického nářadí a stavební mechanizace, prodej náhradních dílů a diamantových nástrojů. Provádíme řezání železobetonu, jádrové vrtání, broušení a frézování betonu.

  Novinky
  • Balíky stavebních strojů
    Výborné ceny za komplety stavebních strojů Husqvarna. ...
  • PF 2021
    Zdravý a veselý rok 2021 Vám přeje team půjčovny, servisu a služeb....
   Kontakty
   STANA spol. s r.o.

Hlučínská 1102/69,
702 00 Ostrava Přívoz

    +420 731 779 049

   
    www.stana.cz
     Kde nás najdete
    Telefonní kontakty
STANA spol. s r.o.